Language Suggestion (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Continue
lt: Tęsti

en: Custom
lt: Savitas

en: Site language
lt: Svetainės kalba

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Debug
lt: Derinimas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Languages not yet added
lt: Kalba dar neįdėta

en: Part of the URL that determines language
lt: URL dalis kalbos nustatymui

en: Dismiss
lt: Atšaukti
