Language Suggestion (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Browser
mn: Хөтөч

en: Language code
mn: Хэлний код
