Language Suggestion (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Enable
oc: Activar

en: Enabled
oc: Activat

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Continue
oc: Contunhar

en: Custom
oc: Personalizat

en: Site language
oc: Lenga del site

en: Browser
oc: Navigador

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Debug
oc: Depuracion

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Custom URL
oc: URL personalizada

en: Languages not yet added
oc: Lengas non encara installadas

en: Part of the URL that determines language
oc: Part de la URL que determina la lenga
