Language Suggestion (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Language
pl: Język

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Custom
pl: Własne

en: Site language
pl: Język strony

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Container class
pl: Klasa kontenera

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Language code
pl: Kod języka

en: Site Language
pl: Język strony

en: Custom URL
pl: Własny URL

en: Languages not yet added
pl: Jeszcze nie dodane języki

en: Part of the URL that determines language
pl: Część adresu URL określającego język

en: Existing languages
pl: Dostępne języki

en: Custom redirect URL
pl: Indywidualny adres URL przekierowania

en: Language mapping
pl: Mapowanie języka
