Language Suggestion (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Enable
fa: فعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Message
fa: پیغام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: URL
fa: نشانی

en: Continue
fa: ادامه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Site language
fa: زبان سایت

en: Browser
fa: مرورگر

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Language code
fa: کد زبان

en: Custom URL
fa: آدرس URL سفارشی

en: Languages not yet added
fa: زبان‌هایی که تاکنون اضافه نشده‌اند

en: Part of the URL that determines language
fa: بخشی از URL که زبان را تعیین می‌کند
