Language Suggestion (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: URL
sq: Adresa URL

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Languages not yet added
sq: Gjuhët që nuk janë shtuar akoma
