Language Suggestion (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Site language
sr: Језик сајта

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Languages not yet added
sr: Језици који још нису додати
