Language Suggestion (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Enable
sv: Aktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Custom
sv: Anpassad

en: Site language
sv: Språk för webbplats

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: Debug
sv: Felsök

en: Language code
sv: Språkkod

en: Custom URL
sv: Anpassad URL

en: Languages not yet added
sv: Språken är ännu inte tillagda.

en: Part of the URL that determines language
sv: Del av URL som bestämmer språk

en: Dismiss
sv: Avfärda

en: Existing languages
sv: Befintliga språk
