Language Suggestion (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Language
te: భాష

en: Enable
te: చేతనించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Browser
te: విహారిణి

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: Site Language
te: సైటు భాష

en: Languages not yet added
te: ఇంకా జతచేయబడని భాషలు
