Language Suggestion (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: URL
ug: ئادرېس

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Languages not yet added
ug: تىل قوشۇلمىغان

en: Dismiss
ug: يوشۇرۇش
