Language Suggestion (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enable
vi: Bật

en: Enabled
vi: Bật

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Enable debugging
vi: Kích hoạt tính năng gỡ lỗi

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Custom URL
vi: URL tự chọn:

en: Languages not yet added
vi: Ngôn ngữ chưa được thêm vào

en: Part of the URL that determines language
vi: Một phần của URL dùng để xác định ngôn ngữ
