Language Suggestion (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Enable
ja: 有効

en: Enabled
ja: 有効

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: Continue
ja: 継続

en: Custom
ja: カスタム

en: Site language
ja: サイトの言語

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Debug
ja: デバッグ

en: Language code
ja: 言語コード

en: Site Language
ja: サイトの言語

en: Custom URL
ja: カスタムURL

en: Languages not yet added
ja: 未追加の言語

en: Part of the URL that determines language
ja: 言語判定用のURL部分

en: Existing languages
ja: 既存の言語

en: Language mapping
ja: 言語マッピング
