Language Suggestion (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Site language
ka: საიტის ენა

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: Language code
ka: ენის კოდი
