Language Suggestion (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Enable debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆಯನ್ನು ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ
