Language Suggestion (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Continue
lv: Turpināt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Site language
lv: Lapas valoda

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Custom URL
lv: Pielāgots URL

en: Languages not yet added
lv: Valodas, kas vēl nav pievienotas

en: Part of the URL that determines language
lv: URL daļa valodas noteikšanai

en: Language mapping
lv: Valodu attiecinājums
