Language Suggestion (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Custom
am: ብጁ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Languages not yet added
am: ቋንቋው ገና አልተጨመረም
