Language Suggestion (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Language
be: Мова

en: Enable
be: Уключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: URL
be: Спасылка

en: Continue
be: Працягнуць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Browser
be: Браўзер

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Language code
be: Код мовы

en: Languages not yet added
be: Мовы яшчэ не дададзеныя

en: Part of the URL that determines language
be: Частка URL, што вызначае мову
