Language Suggestion (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Enable
hr: Omogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Continue
hr: Nastavi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Browser
hr: Preglednik

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Languages not yet added
hr: Jezici koji još nisu dodani

en: Default URL
hr: Zadani URL

en: Part of the URL that determines language
hr: Dio URL-a koji određuje jezik
