Language Suggestion (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: URL
hu: Webcím

en: Continue
hu: Folytatás

en: Custom
hu: Egyéni

en: Site language
hu: Webhely nyelve

en: Browser
hu: Böngésző

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Site Language
hu: Webhely nyelve

en: Language detection
hu: Nyelvfelismerés

en: Custom URL
hu: Egyéni webcím

en: Languages not yet added
hu: Még hozzá nem adott nyelvek

en: Default URL
hu: Alapértelmezés szerinti webcím

en: Part of the URL that determines language
hu: A webcím azon része, mely meghatározza a nyelvet

en: Existing languages
hu: Létező nyelvek

en: Language mapping
hu: Nyelv leképezés
