Language Suggestion (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Custom
nl: Aangepast

en: Site language
nl: Site-taal

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Language code
nl: Taalcode

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Languages not yet added
nl: Talen die nog niet zijn toegevoegd

en: Default URL
nl: Standaard URL

en: Part of the URL that determines language
nl: Deel van de URL dat de taalherkenning bepaalt

en: Existing languages
nl: Bestaande talen

en: Language mapping
nl: Taalverwijzing
