Language Suggestion (8.x-1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ
