Language Suggestion (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Enable
pt: Habilitar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Configurações

en: Continue
pt: Continuar

en: Custom
pt: Personalizado

en: Site language
pt: Idioma do site

en: Browser
pt: Navegador

en: Multilingual
pt: Multi-idioma

en: Enable debugging
pt: Ativar depuração (debugging)

en: Debug
pt: Depurar

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Site Language
pt: Idioma do Site

en: Custom URL
pt: URL personalizada

en: Languages not yet added
pt: Idiomas não foram adicionados até agora

en: Default URL
pt: URL padrão

en: Part of the URL that determines language
pt: Parte da URL que determina o idioma

en: Existing languages
pt: Idiomas existentes

en: Language mapping
pt: Mapeamento de idioma
