Language Suggestion (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: URL
uk: URL-адреса

en: Continue
uk: Продовжити

en: Custom
uk: Власний

en: Site language
uk: Мова сайту

en: Browser
uk: Браузер

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: Debug
uk: Зневадження

en: Language code
uk: Код мови

en: Site Language
uk: Мова сайту

en: Custom URL
uk: Власна URL-адреса

en: Languages not yet added
uk: Мови, що поки не додані

en: Default URL
uk: Адреса базово

en: Part of the URL that determines language
uk: Частина URL-адреси, що визначає мову

en: Existing languages
uk: Наявні мови

en: Language mapping
uk: Відповідність мови
