Language switcher enhanced (2.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Introduction
es: Introducción

en: System
es: Sistema

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Language switcher
es: Alternador de idioma

en: Usage
es: Uso

en: Structure
es: Estructura

en: Label display
es: Despliegue de la etiqueta
