Language switcher enhanced (2.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Introduction
pt: Introdução

en: System
pt: Sistema

en: Multilingual
pt: Multi-idioma

en: Language switcher
pt: Seletor de idioma

en: Usage
pt: Uso

en: Structure
pt: Estrutura

en: Label display
pt: visualização de rótulos
