Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: System
fi: Järjestelmä

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Language switcher
fi: Kielen vaihtaja

en: Usage
fi: Käyttö

en: Structure
fi: Rakenne

en: Label display
fi: Otsikon näyttö
