Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Introduction
gl: Introdución

en: System
gl: Sistema

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Language switcher
gl: Selector de idioma

en: Usage
gl: Uso

en: Structure
gl: Estrutura
