Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Introduction
ca: Introducció

en: System
ca: Sistema

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Language switcher
ca: Commutador de llengua

en: Usage
ca: Ús

en: Structure
ca: Estructura

en: Label display
ca: Presentació de l'etiqueta
