Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Introduction
de: Einführung

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Language switcher
de: Sprachumschalter

en: Usage
de: Verwendung

en: Structure
de: Struktur

en: Label display
de: Beschriftungsanzeige
