Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Language switcher
pl: Przełącznik wersji językowej

en: Usage
pl: Użycie

en: Structure
pl: Struktura

en: Label display
pl: Wyświetlanie etykiety
