Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Introduction
ru: Введение

en: System
ru: Система

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Language switcher
ru: Переключатель языка

en: Usage
ru: Использование

en: Structure
ru: Структура

en: Label display
ru: Отображение метки
