Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Introduction
vi: Giới thiệu

en: System
vi: Hệ thống

en: Language switcher
vi: Chuyển đổi ngôn ngữ

en: Usage
vi: Sử dụng

en: Structure
vi: Cấu trúc

en: Label display
vi: Hiện nhãn
