Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Introduction
lt: Įžanga

en: System
lt: Sistema

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Language switcher
lt: Kalbos keitiklis

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Structure
lt: Struktūra

en: Label display
lt: Žymės rodymas
