Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc5) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: System
hu: Rendszer

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Language switcher
hu: Nyelvválasztó

en: Usage
hu: Használat

en: Structure
hu: Felépítés

en: Label display
hu: Címke megjelenítése
