Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Introduction
ja: 序文

en: System
ja: システム

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Language switcher
ja: 言語の切り替え

en: Usage
ja: 使用方法

en: Structure
ja: サイト構築

en: Label display
ja: ラベルの表示位置
