Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Language switcher
sv: Språkväljare

en: Usage
sv: Användning

en: Structure
sv: Struktur

en: Label display
sv: Visningsetikett
