Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc7) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Introduction
da: Introduktion

en: Multilingual
da: Sprog

en: Language switcher
da: Sprogvælger

en: Usage
da: Brug

en: Structure
da: Struktur

en: Label display
da: Visning af label
