Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc8) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Introduction
it: Introduzione

en: System
it: Sistema

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Language switcher
it: Selettore lingua

en: Usage
it: Utilizzo

en: Structure
it: Struttura

en: Label display
it: Visualizzazione etichetta
