Language switcher enhanced (8.x-1.0-rc8) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: System
ro: Sistem

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Language switcher
ro: Comutator limbi

en: Usage
ro: Utilizare

en: Structure
ro: Structură

en: Label display
ro: Afişare etichetă
