Language Switcher Menu (1.0.0-beta6) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: About
sv: Om

en: Parent link
sv: Ovanliggande länk

en: Language type
sv: Språktyp
