Language field (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: Enabled languages
my: ထည့်သွင်းထားသော ဘာသာစကား

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Native name
my: မိခင်တိုင်းရင်းအမည်
