Language field (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Name
ta: பெயர்

en: Display
ta: காட்சி

en: Enabled languages
ta: செயல்படுத்தப்பட்ட மொழிகள்

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Native name
ta: இயற் பெயர்
