Language field (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Language
af: Taal

en: - None -
af: - Geen -

en: Name
af: Naam

en: Enabled languages
af: Geaktiveerde Tale

en: Languages
af: Tale
