Language field (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Language
fa: زبان

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Name
fa: نام

en: Display
fa: نمایش

en: Enabled languages
fa: زبان‌های فعال

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Native name
fa: نام بومی

en: Site's default language (@language)
fa: زبان پیش‌فرض سایت (@language)
