Language field (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Display
fi: Näyttö

en: Enabled languages
fi: Käytössä olevat kielet

en: Languages
fi: Kielet

en: Native name
fi: Alkuperäinen nimi

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Current interface language
fi: Tämänhetkinen käyttöliittymäkieli

en: Author's preferred language
fi: Kirjoittajan oletuskieli

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.

en: Site's default language (@language)
fi: Sivuston oletuskieli (@language)
