Language field (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Enabled languages
ug: قاچىلانغان تىللار

en: Languages
ug: تىل

en: Native name
ug: ئۆزلۈك نامى
