Custom Language field (8.x-1.10) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Language
hy: Լեզու

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Language name
hy: Լեզվի անվանումը

en: Right to left
hy: Աջից ձախ

en: Left to right
hy: Ձախից աջ

en: Save language
hy: Պահպանել լեզուն

en: Direction that text in this language is presented.
hy: Այս լեզվում կիրառվող գրի ուղղությունը։

en: Route Name
hy: Երթուղու անուն

en: Text field display format settings
hy: Տեքստային դաշտի տեսքի ֆորմատի կարգավորումներ
