Custom Language field (8.x-1.10) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Language
ka: ენა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Enabled languages
ka: აქტიური ენები

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა
