Custom Language field (8.x-1.10) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Enabled languages
ug: قاچىلانغان تىللار

en: Native name
ug: ئۆزلۈك نامى

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Language name
ug: تىل نامى

en: Right to left
ug: ئوڭدىن سولغا

en: Left to right
ug: سولدىن ئوڭغا
