Custom Language field (8.x-1.11) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Language
bs: Jezik

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Display
bs: Prikaz

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik
